KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Silkscreen 15847131
nr 1584 7131
Silkscreen
Johnny Acosta. Signerad, numrerad EA, "American girl". Bildmått: 66x56 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:05:47
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr